1 / 2
Prodavam laserski printer Samsung ML 2010 malku koristen
2.500 МКД
04.08.2022 07:27

Прилеп / Прилеп

Prodavam laserski printer Samsung ML 2010 malku koristen. Ispravna sostojba so poln toner. Ima otpecatene okolu od 7.500 strani.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Ласерски

Се продава од:

Славчо
Потврден огласувач
078227355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам