1 / 12
VW GOLF 1,6 TDI 105 KS SPORTLINE PERFEKTEN !
7.250 €
Цената е фиксна
26.09.2022 09:25

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW GOLF 1,6 TDI 105 KS SPORTLINE PERFEKTEN !
- SEGA UVEZEN OD ITALIJA
- PLATENO E CARINA I HOMOLOGACIJA
- BEZ NIKAKVI ZAMENI
- KOMPLETNA SERVISNA ISTORIJA DO POSLEDEN KM SO GARANCIJA
- 2 ORIGINALNI KLUCEVI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900
Испрати Е-маил до огласувачот

VW GOLF 1,6 TDI 105 KS SPORTLINE PERFEKTEN !

7250 €

OPEL MERIVA 1,3 CDTI 95 KS 2011 SPORT EKSTRA !

5150 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам