1 / 3
Tico tiko dekli karburatori motori palenja
1 €
24.02.2023 10:53

Кратово

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

30 kw / 41 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Delovi za tikovci ima svee podetalni informaci na telefon dekli glavi Celi motori celi tikovci sedista kako novi ima svee eftino

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
078215455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам