1 / 4
Iveco dayli 30 hidro platforma
22.000 €
26.09.2022 08:08

Прилеп / Прилеп

Iveco dayli 30 hidro platforma bez zameni i poraki.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070 562 661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам