1 / 4
Prodavam drveni prozorci i vrati od camovo drvo
300 €
Цената е фиксна
20.07.2022 17:19

Ѓорче Петров / Скопје

Се продаваат дрвени прозори и балконска врата, изработени од чамово дрво со термопан стакло.
- 105 х 133 - Двокрилен прозор - 5500 денари
- 130 х 90 - Еднокрилен прозор - 3500 денари
- 105 х 100 - Еднокрилен прозор - 3500 денари
- 195 х 100 - Балконска врата - 6000 денари

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Боби
Потврден огласувач
38978251368
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам