1 / 9
Se izdava prostor za sekakov vid na zabavi
По Договор
08.09.2022 12:05

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1000 m²

Број на соби:

1

Греење:

Друго

Наместена:

Да

Se iznajmuva prostor za sekakov vid na proslavi
Pobrzajte zakazete go vasiot termin
Kontakt broj:076 949 771
Instagram: villa_anamarija

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Xxxx
Потврден огласувач
075950614
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам