1 / 7
Sony PD170
250 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.09.2022 11:59

Тетово / Тетово

Se prodava digitalna kamera Sony PD170.
Kamerata e vo odlicna sostojba, moze i da se proveri. Kamerata snimi na MiniDV kaseti vo 4:3 i 16:9 aspect ratio.
Zaedno so kamerata odaat i uredite sto se gledaat na slikite: dve baterii InfoLithium NP F970 i NP F570, adapter sony, wide conversion lens x0.7, lens hood LSF-S58 i standardniot. Kamerata zaedno so uredite se proizvodstvo od Japonia.
+ 5 besplatno nekoristeni Panasonic MiniDV kaseti.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

Haki
Потврден огласувач
070948127
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам