1 / 3
BURGII ZA BETON
10 €
18.06.2022 21:28

Прилеп / Прилеп

Burgii za beton so dolžina od 1m. i debelina od: 12/16/24mm.

Категорија: Останато

Се продава од:

goce
Потврден огласувач
075635600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам