1 / 12
Opel Astra 1.6i Nov uvoz svajcarija
По Договор
29.09.2022 21:56

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭OPEL Astra 1.6i🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭

77kw 2006god 198.000km

Oprema:

KLIMA
ABS
AIR BAG
CENTRALNO
ALARM
METALIK-BOJA
SERVO VOLAN
EL STAKLA
RADIO SO CD FABRICKO
KOMANDI NA VOLAN
NOVI GUMI
SERVISNA KNISKA
UVEZENA OD SVAJCARIJA so plateni davacki do regostracija .....🇨🇭🇨🇭🇨🇭 za poveke info na

TEL
📲📲071-242-905

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Edin
Потврден огласувач
071242905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам