1 / 4
SONY DCR DVD 201E
5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.12.2022 17:21

Скопје Центар / Скопје

Prodavam glanc nova kamera na mini dvd diskovi s polnac i dve baterii .mozna e zamena za dobar lap top

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

MOBY ART
Потврден огласувач
070219428
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам