1 / 3
Garnitura, trosed so dve fotelji
11.999 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.03.2023 17:13

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam garnitura, trosed so dve fotelji so mehanizam za spuštanje, dobro sočuvani.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Gjoko
Потврден огласувач
078209126
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам