1 / 9
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЗГРАДА ТАБАНА
5.000 МКД
30.09.2022 11:01

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Друго

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Табана

Станот е со квадратура од 45 метри квардатни, има салон, купатило дневна соба со кујна и трпезарија која што излегува на две тераси и спална соба. Зградата има домофон и безбедна влезна врата. Станот има и подрум. Се издава на подолг рок.
Контакт 075 641 049

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Prodavac
Потврден огласувач
075 641 049
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам