Купувам стан
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.10.2022 09:16

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4

Квадратура:

60 m²

Греење:

Нема

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Понудете стан од 60 до 90квадрати.

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Mendo
Потврден огласувач
070366463
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам