1 / 12
SE PRODAVA KUKA
59.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.08.2022 10:54

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

6

Квадратура:

105 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

KAJ SUSALNATA

Se prodava dvospratna kuka kompletno renovirana i domakinski odrzuvana.Kukata ima mnogu ubav i odrzuvan dvor so trevnik i bunar vo dvorot.Kukata ima vizba i garaza koja izleguva na dve ulici.Vnatresnosta na kukata e ubavo srdena i obezbedena so alarm.VREDI DA SE POGLEDNI!!!!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

AGENCIJA HEPINES
Потврден огласувач
075317499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам