1 / 4
Se prodava kujka na glavna ulica
32.000 €
Цената не е фиксна
20.06.2022 13:24

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

6

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1963

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Trizla 88

Se prodava kujka na trizla 88 nasproti (boro furna) na glavnata ulica.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
75667620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам