1 / 10
Mercedes-benz actros 1841 Autotransporter
По Договор
20.06.2022 16:50

Гази Баба / Скопје

Godina 2005
Euro 5

Prikolka - kassbohrer
Godina 2008
Donesen od svajcaria
Mnogu dobra sostojba
Tel 389 70 683 770
Tel 389 71 788 584

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Ahmed
Потврден огласувач
071788584
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам