1 / 8
Sony DCR-DVD92E
50 €
20.06.2022 20:26

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

U ispravnom stanju prodaje se sa baterijom adapterom mini DVD i originalin torbicom mana mu je sto nece da zatvori poklopac od objektiva nije pokusana nikakava popravka na njemu

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

Faruk
Потврден огласувач
+38349211975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам