1 / 1
Prodavam velosiped Max 29
7.500 МКД
26.11.2022 17:31

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

Останато

Prodavam velosiped Max 29

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Goran
Mavrovo
Потврден огласувач
070888510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам