1 / 3
ЛАТОФЛЕКС
4.000 МКД
10.07.2022 12:28

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Хитно продавам нов некористен Латофлекс со димензии 190*160

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

IKO-TRUST DOOEL
Bul.Srbija br.21
Потврден огласувач
075231624 ili 2770480
Испрати Е-маил до огласувачот

ЛАТОФЛЕКС

4000 МКД

COLPASAN kada so kabina

150 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам