1 / 2
Продавам 6 кристални чаши
4.000 МКД
Цената е фиксна
18.09.2022 21:31

Карпош / Скопје

продавам 6 нови, неупотребени, кристални чаши на столб, како на сликата.Погодни за подарок или за домашна употреба.

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

Снежана
Потврден огласувач
071258354
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам