1 / 6
Сe продава Same Corsaro 70
1 €
22.01.2023 17:56

Делчево / Делчево

Се продава трактор Same Corsaro 70 со корпа и летна кабина увезен од Германија не работен во македонија

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Игор
Потврден огласувач
071228432
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам