1 / 2
Desen Far za Fiat Stilo 3 vrati 2003
2.750 МКД
Цената е фиксна
31.10.2022 15:23

Кочани / Кочани

Desen Far za Fiat Stilo 3 vrati 2003.
Farot izgleda kako nov, voopstone ne e poliran.
Ako se ispolira ke bide bukvalno kako nov
Cenata e fiksna.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Електрични делови

Се продава од:

Ljubisha Trajkov
Потврден огласувач
38978845497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам