1 / 4
Samsung Laser SCX-3405 so skener
5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.07.2022 09:48

Гази Баба / Скопје

Se prodava laserski printer samsung SCX-3405
So display, skener
Vadi cisti sliki, tekstovi
Bez zamerka
Funkcionalen
Ponudete cena na viber ili vo poraka

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Ласерски

Се продава од:

Martina
Потврден огласувач
078587499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам