1 / 9
GILERA RUNNER SP 50 2011 KAKO NOVA!!!
2.100 €
07.09.2022 17:07

Прилеп / Прилеп

Skuterot e vo odlicna sostojba ne otvoran samo auspuf malossi i rolni staveni uvezen od svajcarija registriran osiguran na mk tablicka

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

boban
Потврден огласувач
078393150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам