1 / 3
Земјиште во Прилеп
45 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.02.2023 15:10

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

2174 m²

Тип на земјиште:

Останато

Нива во место Точила во Прилеп (парцела бр. 5794), во близина на СОУ „Ристо Ристески-Ричко“, излегува на пат.
Контакт: 075 298 251 или 070 384 537

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
075298251
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам