1 / 9
FORD FUSION 1.4 TDCI NOV UVOZ
2.950 €
29.01.2023 19:28

Кочани / Кочани

Марка:

Ford

Модел:

Fusion

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KOLATA E NOV UVOZ
1.4 TDCI ( 80 KS) ODLICNA SOSTOJBA
PLATENI DAVACKI
FUL OPREMA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078302789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам