1 / 9
Apartman finesi
1 €
30.01.2023 23:03

Охрид / Охрид

Se izdavaat novi I kompletno uredeni apartmani 10 min peski do caraija:
-Soboden parking za poveke avtomobili
-Klima
- WI-FI
- kujna opremena komplet

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од: Претпријатие

FINESI
Потврден огласувач
077729074
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам