1 / 9
DOBRIDOL posle Sopiste 280m2 kuka na 3000m2 plac
260.000 €
03.10.2022 14:34

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

6

Квадратура:

280 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

3000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Dobridol

DOBRIDOL posle Sopiste ili na 10 km od Centar na Skopje,3000m2 cel plac,280m2 kuka na 3 nivoa, komplet opremena, voda-gradski vodovod, struja, ekstra sostojba, ovostarnik,l ozje,letnikovec, supa zidana 32m2
Cena 260.000€
Tel

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

PRZINO 480m2 edinecnakuka na 400m2 plac so 2 vleza

620000 €

VODNO pozadi Tinex 80m2 baraka so 200m2 dvor

300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам