1 / 8
Ограда метална, мермерни плочки, анкерни(метални )плочки
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.06.2022 14:12

Охрид / Охрид

Продавам ограда метална со висина 1м и должина од 15м
Продавам мермер(мермерни плочки) околу 20м2
Продавам железни (анкерни)плочки разни димензии и дебелина од 5 до 10мм
Цена по договор
За се има слика и контакт број

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Dimce
Потврден огласувач
075847438
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам