1 / 8
Se izdava stan vo centarot na prilep
1 €
07.07.2022 13:00

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

56 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Borka Taleski 77/23

Se izdava stan vo centarot na prilep.
Stanot e kompletno namesten, ima soncev kolektor i inverter klima. Zgradata poseduva i lift.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Biljana
Потврден огласувач
075350389
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам