1 / 6
Се продава Baotian 50cc 4t
750 €
30.01.2023 17:25

Прилеп / Прилеп

Се продава Baotian 50cc 4-тактен во одлична состојба.

-Има поминато 6900км, моторот работи екстра, не е удрен ниту паднат, максимално сочуван.

Пред 50км е сменето:
- маслото во моторот и преносот
- нов акумулатор
максимално спремен за сезонава.

Ги има сите документи и трајно е регистриран, прв сопственик.

Цена: 799е
Контакт: 075/681-986

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

С
Потврден огласувач
075627736
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам