1 / 4
Продавам кревет од масивно дрво
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.06.2022 09:36

Скопје Центар / Скопје

Продавам кревет од масивно дрво заедно со душек Bernarda димензии 2х2м, очувани како нови. Транспортот е на купувачот.
Цена по договор.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Елена
Потврден огласувач
070531310
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам