1 / 5
Tico tiko DeLOVI ima sve motori palenja Svee
1 €
20.02.2023 08:37

Кратово

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

30 kw / 41 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Delovi za tikovcii ima svee motorii ekstta palenja karburatori Dekli vakum punpi babdazii Sedista kako novi ima sve po najniski ceni podetalni informaci na telefon moze proba na lice mesto delovi so garancija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
078215455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам