1 / 3
Spalna soba
1 €
16.07.2022 09:02

Тетово / Тетово

Mnogu kvalitetna spalna soba,
Izrabotena od drvo,
Se prodava komplet cela
Odlicno sočuvana
Mnogu povolna cena.
Javete se za cena
Info na telefon: 070 726 926

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070/555-174
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам