1 / 4
Најнов Power INVERTER 12V/230V - 4000W!
13.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.08.2022 11:56

Сопиште / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Најнов Pure Sine Wave Power INVERTER 12V/220V-4000W!
Со Peak Power 4000W,
Rated Power 2000W!
Располага со сите заштити!
Одличен за употреба во Соларни системи (Фотоволтаици) во викендица, куќа, камп приколка, комбе итн,
На неговиот излез од 220V можете да приклучите: Фрижидер, клима уред, машина за перење, микробранова, Лцд ТВ, компјутер, Лаб топ, бормашина или брусилка и ред други електронски уреди....
Испитан и тестиран ИНВЕРТЕР!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Соларните апарати енергија

Се продава од:

High-End tube preamp
Потврден огласувач
075616218
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам