1 / 4
TRACTOR FORD 5000
3.400 €
24.06.2022 10:35

Охрид / Охрид

Se prodava tractor ford 5000 4x4 ama ima problem so preden deferencijal drugo e sve ispravno i funkcionalno samo kes

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
072516016
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам