1 / 1
HP M15a
2.500 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
10.08.2022 09:30

Пробиштип

Испраќам по карго    

Се продава принтер HP M15a во исправна состојба, комплет со кабли и дополнителен тонер нов.

Можност за достава низ цела Македонија

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Ласерски

Се продава од:

МЦ Системи
ул. Јордан Стојанов бр.12
Потврден огласувач
070438762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам