Kуќа
25.000 €
24.06.2022 12:01

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3,5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1980

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Egejska 108/2

Kukata e na eden sprat samo so ploca 100m2
So markica za gradba za uste eden sprat
Se naoga pozadi Kristal palas za poveke inf
076/926-491 Ognen

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
078635049
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам