1 / 12
RENAULT ESPACE CROSSOVER 1.6DCI 130HP ECO2 LIFE ENERGY
18.900 €
Со вклучен ДДВ
02.02.2023 10:20

Кочани / Кочани

Марка:

Renault

Модел:

Espace

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Останато

7 СЕДИШТА

ОПИС
Година:
2017
Марка:
RENAULT
Модел:
ESPACE
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
1.6DCI 130HP
Кубикажа:
1600 cm3
Коњски сили:
130 HP
Менувач:
Рачен
Број на седишта:
7
Каросерија:
МИНИ КОМБЕ
Километража:
120000
Надворешна боја:
Бела
Шифра:
520712
18,900 €
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Затемнети Стакла
Завеси на Странични Стакла
Борд Компјутер
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
KeyLess Entry
Навигационен Систем
ДВОЗОНСКИ Климатроник
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Спортски Седишта
Сончев Кров
Сензори за Дожд
LED Пакет
START-STOP Систем
HILL-HOLD Assist
LANE Assist
Мерач на Притисок во Гуми
Multi LED BEAM
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 10/2016
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU
🔴 ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ОВА ВОЗИЛО Е СЕУШТЕ ДОСТАПНО НА WWW.AUTOWELT.MK 🔴

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

MERCEDES-BENZ C-KLASSE 180CDI 116HP 7G-DCT AUTOMATIC

21600 €

BMW 518 d 150HP LUXURY LINE

22600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам