1 / 5
Husqvarna 365
30.000 МКД
09.11.2022 07:30

Кратово

Husqvarna 365 motor za drva kako nova iseceno 100kubika

Poveke info na tell
-078414255 Јонче
-078414255 Јонче
-078414255 Јонче

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
076808313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам