1 / 10
Mercedes ML FENOMENALEN
8.200 €
9.200 €
Денес 13:13

Куманово / Куманово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 280

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes Ml 280 cdi 140 kw ( 190 ks), NAJPOGODENIOT I NAJEKONOMICNIOT MOTOR NA MERCEDES, vo fenomenalna sostojba , bez nikakov defekt , se funcionira besprekorno klima,reduktor, menjacot , motor i karoserija bez mana, na amortizeri , mnogu ekonomicen i lesen za odrzuvanje, koj saka odlicen mercedes da vozi i uziva
- AKO NUDITE ZAMENA VASETO VOZILO TREBA DA BIDNE VO ODLICNA SOSTOJBA I MNOGU NISKA CENA
tel 077.897.655

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglas MK
Потврден огласувач
07
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам