1 / 1
СЕ ПРОДАВААТ ФРИЗЕРСКИ СТОЛИЦИ
50 €
Цената е фиксна
25.06.2022 12:31

Прилеп / Прилеп

Се продаваат 2 фризерски столици со еко кожа(користени).email за контакт: andrejevskam7@yahoo.com
Тел.бр.2: 071-255-973

Категорија: Останато

Се продава од:

Mihaela
Потврден огласувач
070234796
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам