1 / 4
Vednas Vseliva Kujka (Renovirana)
22.500 €
Цената не е фиксна
15.08.2022 08:17

Прилеп / Прилеп

Број на спратови:

Високо приземје

Подрум:

Не

Se Prodava Vedsna Vseliva Kujka
62m2
100m2 dvor 42m2 garaza so ploca
Renovirana 2019 godina
(laminat , pvc dograma, struja (instalacija) abrib (tavani,zidovi)
wc novo
kujkata se naojga na tivka i mirna lokacija

Ekstra Cena Za Seriozen Kupuvac !!!

Poeftino od Stan Gasojnera

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Kujka
Потврден огласувач
079364143
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам