Се продава спрат од куќа на приземје
1 €
10.08.2022 11:44

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4,5

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Се продава спрат од куќа на приземје - 80m2 во близина на авто мото сојузот.
- тераса: 7m2
- дворна површина: 30m2
- визба: 20m2

Цена по договор. Може и замена за стан
Повеќе детали на тел: 075/627-736


Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

С
Потврден огласувач
075627736
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам