1 / 7
Peugeot 206 1.4i klima - delovi
12 €
20.03.2023 11:50

Прилеп / Прилеп

206 1.4 motor na 140.000km 2001gos
klima elektrika prozori
servo abs ...celosno zdrav enterier
trap amortizeri odlicni
SAMO NA DELOVI
mozi so montaza
prakam po kargo
076 28 28 49

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава / Можна е замена од:

davor
Потврден огласувач
076282849
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам