1 / 10
Audi A3 Sportback 2.0 TDI 150ks
16.600 €
Цената е фиксна
24.07.2022 15:32

Куманово / Куманово

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Godina 2016
Registrirano so zelen karton
Servisirano redovno vo Deluxe Auto
Kilometraza 169 000
Top sostojba bez vlozuvanja

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Downtown 350
Потврден огласувач
078425684
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам