1 / 4
Xbox 360S
5.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.09.2022 09:19

Бутел / Скопје

Ispraven ,ne gree ,so vgraden 250 gb hdd , wifi ,so original wireless controler i kinetix kamera , mnogu igri na izbor so gamepass ulimate pretplata koja ne e skapa i se plakja mesecno, plus i na exteren hdd moze da dodavate prostor za povekje igri

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / XBOX

Се продава / Можна е замена од:

Lazor
Потврден огласувач
075414928
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам