1 / 12
Alfa Romeo 159 2.4 JTDm
3.950 €
Цената не е фиксна
Денес 09:34

Куманово / Куманово

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 159

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

147 kw / 200 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo odlicna sostojba sredena za sebe kolata e reg do april 2023 na kolata e napraven golem servis pred 4500km ima smeneto drzaci na motor raminja stabilizatori novi diskovi i plocki napred i pozadi shajbna na radilica cistena grana i izvadeni leptiri 18 badazi so odlicni letni gumi kolata ima komletno led osvetluvanje plus angel eyes xenon led maglenki led dinamicni zmigavci nov exide akumulator i uste mnogu drugi raboti ve molam samo seriozni kupuvaci

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Saso
Kumanovo
Потврден огласувач
070602710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам