1 / 4
MAN TGX EEV 440 mega
По Договор
27.09.2022 17:38

Прилеп / Прилеп

2011
Intarder
Frizider
2 kreveti
Salter
Registriran do 30.05.2023

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Evro Trans
Потврден огласувач
078361301
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам