1 / 10
Производство на Алумински Ролетни
По Договор
28.06.2022 00:10

Куманово / Куманово

Алумински Ролетни со термичка изолација.
Боја: Бела, Сива, Кафена, Антрацит.
За повеќе информации може да контактирајте на Viber или Whatss app.

071-753-385

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава од:

Gezim Aliji
Потврден огласувач
38971753385
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам